گزارش کارآموزی عمران تصفیه خانه آب و فاضلاب

دانلود گزارش کارآموزی عمران با موضوع تصفیه خانه آب و فاضلاب، در قالب word و در 32 صفحه، قابل ویرایش، شامل: مقدمه تشکر و قدردانی فصل اول: آشنایی کلی با مکان کارآموزی فصل دوم: ارزیابی بخش های مرتبط با رشته علمی کارآموز فصل سوم: آزمون آموخته ها و نتایج و پیشنهادات مزایای بهره برداری از آب ژاول معایب بهره برداری از...

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود گزارش کارآموزی عمران با موضوع تصفیه خانه آب و فاضلاب،

در قالب word و در 32 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

تشکر و قدردانی

فصل اول:

آشنایی کلی با مکان کارآموزی

فصل دوم:

ارزیابی بخش های مرتبط با رشته علمی کارآموز

فصل سوم:

آزمون آموخته ها و نتایج و پیشنهادات

مزایای بهره برداری از آب ژاول

معایب بهره برداری از آب ژاول

روش های تزریق آب ژاول

تصفیه آب

دریچه های بازدید

نتیجه گیری

تصاویر همراه با توضیحات

مقدمه گزارش کارآموزی:

آب ژاوال در سال 1950 اولین بار در کشور سوئد با آغاز تکنولوژی کلرزن های جهان برای گند زدایی آب شرب به کار گرفته شد. سپس آب ژاوال در کشورهای اروپای شرقی، ژاپن و سنگاپور برای آب لوله کشی مورد استفاده قرار گرفت.

در ایران اولین بار، آب ژاول را با نام محصول وایتکس توسط دکتر خطیبی به بازار عرضه شد. آب ژاول رایج ترین ماده ای است که از آن به عنوان سفید کننده استفاده می شود. عامل اصلی و شور در آب ژاول عیپوکلریت سدیم (nacl) می باشد، هیپوکریت سدیم ترکیبی فوق العاده قوی است که در حد خیلی کمی از آن (5 درصد) را در آب حل می کنند و با نام های مختلف به عنوان سفید کننده به بازار عرضه می شود، آب ژاول خاصیت ضد عفونی کنندگی د اشته، زیرا یک سفید کننده کلر دار می باشد. محلول هیپوکلریت سدیم ناپایدار است و در مجاورت نوروگرمایون تا oc تجزیه شد، اکسیژن آزاد می کند و نتیجتاً از شدت عمل آن کاسته می شود و به همین دلیل باید در ظرف مات و دور از نور نگهداری شود و لذا بهتر است از محلول های تازه آن استفاده شوند، زیرا در اثر ماندگی بسیار تجزیه می شود.

آشنایی کلی با مکان کارآموزی:

اداره آب و فاضلاب بهشهر که زیر مجموعه آب و فاضلاب استان مازندران می باشد، از سال 73 از سازمان آب منطقه ای جدا و به صورت سازمانی مستقل به نام آب و فاضلاب شکل گرفته است.

این شرکت دارای دو طبقه می باشد که طبقه اول آن در قبل از انقلاب ساخته شده که منبع آب شرب شهرستان بهشهر نیز می باشد و در طبقه بالایی آن، ساختمان اداری واقع می باشد.

ارزیابی بخش های مرتبط با رشته علمی کارآموز:

در طول دوران کارآموزی، اینجانب در قسمت تصفیه خانه آب و فاضلاب بهشهر مشغول به کار و کسب تجارب بودم.

لینک کمکی