پاورپوینت فصل دوم کتاب درآمدی به جامعه شناسی تألیف بروس کوِئن ترجمه محسن ثلاثی

دانلود پاورپوینت فصل دوم کتاب درآمدی به جامعه شناسی تألیف بروس کوِئن ترجمه محسن ثلاثی با موضوع پژوهش جامعه شناختی و روشهای تخصصی آن، در قالب ppt و در 29 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: فنون پژوهش جامعه شناسی آزمایش شیوه انتخاب گروه کنترل و آزمایش بررسی مشاهده ای نمونه گیری عوامل زمانی تحقیق اعتبار و پایایی دشواری های تحقیق...

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت فصل دوم کتاب درآمدی به جامعه شناسی تألیف بروس کوِئن ترجمه محسن ثلاثی با موضوع پژوهش جامعه شناختی و روشهای تخصصی آن،

در قالب ppt و در 29 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

فنون پژوهش جامعه شناسی

آزمایش

شیوه انتخاب گروه کنترل و آزمایش

بررسی مشاهده ای

نمونه گیری

عوامل زمانی تحقیق

اعتبار و پایایی

دشواری های تحقیق جامعه شناختی

جامعه شناسی ناب

قسمتی از متن پاورپوینت:

روش گزینش زوج های همانند: در این شیوه، آزمایش کننده گروه ها را به گونه ای نظم می دهد که در برابر هر شخص از گروه کنترل، یک فرد همانند او در هر کدام از گروه های آزمایش قرار گیرد. منظور از افراد همانند افرادی است که برحسب برخی متغیرهای عمده، درست شبیه هم باشند.

فن گزینش تصادفی: در این شیوه، افراد بر حسب تصادف آماری، در هر یک از دو گروه کنترل یا آزمایش پخش می شوند...

توضیحات:

کتاب درآمدی به جامعه شناسی تألیف بروس کوِئن ترجمه محسن ثلاثی از جمله منابع مهم درسی رشته های علوم اجتماعی می باشد. این فایل شامل پاورپوینت فصل دوم این کتاب با عنوان پژوهش جامعه شناختی و روش های تخصصی آن می باشد که در حجم 29 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

لینک کمکی