پاورپوینت خلاصه کتاب توحید مفضل

دانلود پاورپوینت با موضوع خلاصه کتاب توحید مفضل، در قالب ppt و در 79 اسلاید، قابل ویرایش. توضیحات: غذای نوزاد: و چون از مضیق رحم به وسعت گاه جهان در آمد و به نوع دیگر از غذا محتاج شد، مدبر حقیقی همان خون کثیف را که در رحم، غذای او بود، به شیر لطف...

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت با موضوع خلاصه کتاب توحید مفضل،

در قالب ppt و در 79 اسلاید، قابل ویرایش.

توضیحات:

غذای نوزاد:

و چون از مضیق رحم به وسعت گاه جهان در آمد و به نوع دیگر از غذا محتاج شد، مدبر حقیقی همان خون کثیف را که در رحم، غذای او بود، به شیر لطف مبدل می گرداند.

و در همان ساعت که به این نوع از غذا محتاج می شود، به حکم حکیم قدیر غذای شیر برای او مهیاست و به الهام الهی زبان بیرون می آورد و لب ها را می جنباند و طالب غذا می شود.

روئیدن دندان کودک:

و چون نشو و نما کرد و بزرگ تر و قوی تر شد و محتاج شد به غذایی که در آن صلابتی باشد تا بدنش محکم شود و اعضایش قوت گیرد، می رویاند از برای او آسیاب های خرد کننده از دندان های تیز که بخاید غذاهای صلب را و نرم کند که آسان باشد بر او فرو بردن آن ها و بر این احوال نمو می کند تا به حد بلوغ می رسد.

برنیامدن ریش و راز آن:

و اگر ریش به روی او نمی رویید، همیشه بر هیئت کودکان و زنان می ماند و او را جلالتی و وقاری که مردان را می باشد به هم نمی رسید. شاید مراد آن باشد که کرده های پدران ایشان سبب آن می شود که در اولاد ایشان این آثار ظاهر گردد، برای عبرت مردم...

لینک کمکی